Butterfly ABS Masaj Aleti Türkiye Resmi Satış Sitesi

Karın kaslarınızı güçlendirmek ve geliştirmek için Butterfly ABS kullanmaya başlayın. Butterfly ABS Masaj Aleti ve Kas Uyarıcı özellikleri şu şekilde sıralanabilir:
Kaslarınızı harekete geçirerek gelişmesine olanak sağlar.
Oluşan titreşimleriyle kaslarınıza masaj yapar.
İstediğiniz bölgesel kaslarınızın gelişimi için gerekli olanı sağlar.
Spor yaptıktan sonra baş edilemez ağrılarla mı uğraşıyorsunuz? Kaslarınızı geliştirmek, fakat bunu spor salonlarına giderek vakit harcamadan mı yapmak istiyorsunuz? Bütün hayaliniz fit ve genç bir vücut mu?
Masajda ve incelme programlarında yenilik sağlayan Butterfly ABS sayesinde vücudunuzdaki kaslar daha hızlı çalışabilir. Kaslarımızın hareket etmesi için elektrik titreşimleri gereklidir. Butterfly ABS vücudunuza dışarıdan titreşimler vererek kaslarınızı harekete geçirir. Bu sayede gün içerisinde yaşadığınız yorgunluk ve stres karmaşalarını azaltmayı amaçlayarak, kasları harekete geçirmek için vücudun belli bölümlerine elektrik gönderir. Titreşim ayarı sizin tercihinize bağlıdır.
Butterfly ABS karın, kol bacak ve göğüs bölgelerinde kas gelişimi ve yağ erimesi için kullanılır. Bunun yanı sıra sırt bölgesinde de kullanabilirsiniz, ihtiyacınız olan masajı Butterfly ABS ile sağlayabilirsiniz. Butterfly ABS terden ve tüylerden etkilenmeyen bir özelliğe sahip olduğundan kaslarınızı kavrayarak daha etkili bir sonuç vermek için vardır.
Spor salonlarında vakit harcama devri kapandı. Butterfly ABS sayesinde hem spor salonlarına para harcamayacak hem de evinizde dinlenirken istediğiniz vakitte ve istediğiniz ayarda kaslarınızı geliştireceksiniz.


Etiketler:,
Ürün Seçenekleri