Butterfly ABS Masaj Aleti Türkiye Resmi Satış Sitesi

Cihazı kutusundan çıkararak en düşük ayarda çalıştırın. Yapışkan jel pedlerini istediğiniz ve temizlediğiniz bölgeye yapıştırın. İşlemi tamamladıktan sonra cihazı açmak için düğmeye basın. Size uygun modu ayarlayın. Çıkış seviyesini ayarlayın. Her biri için çalışma süresi 12 dakikadır. Çalışma süresinde cihazınız çalışmadığı takdirde lamba sönene kadar OFF/DEC düğmesine basılı tutun.

Butterfly ABS Nasıl Kullanılır?

Vücudunuzda kullanacağınız bölgeyi ve yapışkan jel pedleri daima temizleyin.

Pedleri çekerek kapaktan çıkarın.

Vücudunuzda temizlediğiniz bölgeye yapışkan jel pedleri yapıştırın.

Butterfly ABS’nin en etkili biçimde kullanılması için şu şekilde hareket etmek yararlı olacaktır:

En başta ve ilerleyen zamanlarda bile düşük frekansı seçmeniz iyi olacaktır. Günde 2-3 kez 12 dakika olarak kullanırsanız daha büyük verim alabilir ve böylece uzun süre titreşime maruz kalmadığınızdan kendinizi yorgun hissetmezsiniz. Yemeğin ardından gelen 30 dakika içerisinde Butterfly ABS’yi kullanmanız önerilmez, mümkünse ılık bir duştan sonra kullanırsanız daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Butterfly ABS Masaj Aleti’ni kullandınız ve bakımını nasıl yapacağım diyorsanız şu yolu izlemeniz gerekir:

Kullanma işleminiz bittikten sonra cihazı kapatın. Yapışkan pedleri cihazdan çıkarın. Yapışkan jel pedlerin kurumaması için onları ped tutucuya yapıştırın. Cihazınızda olan kirli kısımları doğal temizlik malzemeleriyle temizleyerek ardından kuru bir bezle silin. Gün ışığında, yüksek sıcaklıkta, nemli ortamlarda bulundurmayın. Kuru bataryaya ıslak elle temas etmeyin. Cihaz uzun süre kullanılmayacaksa bataryayı çıkarıp bekletmeniz önerilir.


Etiketler:, , , ,
Ürün Seçenekleri