Butterfly ABS Masaj Aleti Türkiye Resmi Satış Sitesi

Masajda devrim yaratacak yepyeni bir ürün olan Butterfly ABS karın kaslarınızı çalıştırır ve kas ağrısını rahatlatmayı amaçlar. İncelmenize yarayacak olan bu alet donuk omuz ve gergin omuz semptomunu rahatlatırken vücudunuzu forma sokar. Aynı zamanda kan dolaşımınızı hızlandıran Butterfly ABS hissedilmeyecek düşük bir elektrik enerjisi ortaya çıkarız ve oldukça hassas olan bu eylem vücutta birçok değişiklik meydana getirir.
Yorgunluğunuzdan Butterfly ile kurtulun ve ortaya çıkan stresinizi azaltın. Streslerimizle gerilen kaslarınızı rahatlatmak için vücudunuzun bir bölümüne özel olarak minimum bir elektrik gönderir ve sizi rahatlatır. Masaj etkisi çok sağlam olan Butterfly kas felçlerinizi iyileştirir ve beslenme biçiminizi, vücudunuzu forma sokmayı amaçlar.
Ritimli, yumuşak ivmeli ve düşük frekanslı uygulama sistemine sahip olan Butterfly düşük frekansla vücuttaki güce ve hıza bağlı olarak vücuda ritim ve yumuşak bir basınç uygular. Etkili masaj özelliğine sahip olan Butterfly kolay bir şekilde çalıştırılabilir. İçindeki 6 farklı modan birini seçerek hayatınızı ve vücudunuzu forma kavuşturabilirsiniz. Cihazı kapatmayı unuttuğunuz zaman ise cihaz durduktan 12 dakika sonra otomatik olarak kapanır.
Butterfly kullanım aşaması çok basit ve anlaşılırdır. Kutunun içinde bulunan jel pedleri vücudunuzda kullanmak istediğiniz bölgeye (kol, omuz, karın) yapıştırın. Yalnız bu yapıştırma işlemini yaparken kullanılan bölgenin temiz olmasına dikkat edin. İşlemi yaptıktan sonra vücudunuzu forma sokmaya başlayın, hayatınıza yön verin.


Etiketler:, , , , ,
Ürün Seçenekleri